Kariéra

Kľúčovým faktorom úspechu spoločnosti IPESOFT sú zamestnanci

Spoločnosť je významným a stabilným zamestnávateľom v sektore IT na Slovensku, so sídlom v Žiline. IPESOFT je jednou z mála slovenských spoločností s veľmi rozsiahlym vlastným vývojom progresívnych softvérových technológií porovnateľných vo svetom meradle.

Spoločnosť každoročne rozširuje tím zamestnancov a v súčasnosti už zamestnáva viac ako 100 zamestnancov. Spoločnosť poskytuje možnosť stabilného a dobre ohodnoteného zamestnania. Zároveň sa snaží vytvárať optimálne podmienky pre dlhodobú perspektívu a profesionálny rozvoj zamestnancov.

Ak chcete rozšíriť náš tím, a stať sa súčasťou jednej z najúspešnejších slovenských IT firiem, pošlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu.

 

Kariérny program pre študentov Žilinskej univerzity

V rámci rozsiahlejšej spolupráce so Žilinskou univerzitou organizuje spoločnosť IPESOFT už niekoľko rokov projekt kariérneho programu. Ide o trojročný program, ktorý je určený všetkým ambicióznym kreatívnym mladým ľuďom – študentom Žilinskej univerzity, ktorí sú ochotní na sebe tvrdo pracovať a učiť sa novým progresívnym veciam. Úlohou tohto programu je pripravovať uchádzačov pre odborné pozície v spoločnosti IPESOFT. Počas trvania programu pracujú v spoločnosti na pridelených úlohách, ktoré sú adekvátne ohodnocované vzhľadom na ich náročnosti. Absolventom programu sú po jeho ukončení ponúknuté odborné pozície v rámci spoločnosti.

 

Pracovné príležitosti

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, pošlite svoj životopis na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

2000-2013 © IPESOFT spol. s r. o. Všetky práva vyhradené. Ipesoft je ochranná známka zapísaná v registri ochranných známok.